חייגו כעת: רפי 054-7204441

call מוביל-הובלות קטנות

הובלות קטנות

הובלות קטנות| הובלות במרכז| הובלות |מובילים במרכז| הובלות קטנות באזור| הובלה קטנה בתל אביב| הובלות קטנות בתל אביב| הובלת מקרר| חברת הובלות| הובלות זולות| הובלות בדרום| הובלות במרכז הארץ| הובלת פריט בודד| הובלת מוצרי חשמל| הובלת רהיטים| הובלה מהיום להיום | הובלה מהירה-דחופה|

call מוביל – הובלה מעל כולם

 

תחום ההובלות קטנות התפתח באופן משמעותי בשנים האחרונות. אחת הסיבות העיקריות לכך היא התפתחות האינטרנט והרשתות החברתיות, המאפשרת כיום לכל אחד לקבל מגוון רב של המלצות מחברים, קרובים ובני משפחה בנוגע לכל סוגי ההובלות, והאפשרות הקיימות כיום רק הולכות ומתפתחות. למרות זאת, אופן בחירת חברת ההובלות נותר תלוי כמובן בהעדפותיו של כל אחד. יש אנשים שמעדיפים לבחור חברת הובלות בדרך הישנה, על ידי בחירה של אחת החברות המוכרות והפופולאריות ביותר, אך יש לכך בדרך כלל גם משמעות במחיר. לעומתם, יש אנשים שמעדיפים לשאול את חבריהם ברשת החברתית על חברה מומלצת, ופועלים על סמך ההמלצה הראשונה שקיבלו.

חברת Callמוביל הינה אחת החברות המובילות בארץ בתחום ההובלות קטנות במשך למעלה מ-15 שנה, והמשמעות מכך היא למעלה מ-15 שנות ניסיון בכל סוגי ההובלות קטנות, החל מהובלות קטנות של פריטים בודדים, ועד הובלות גדולות ומורכבות של בתים פרטיים ואף של משרדים. הובלות קטנות על פי רוב נדרשות לצורך הובלה של פריט אחד גדול, כגון ארון, מקרר וכדומה, ועולה כמה מאות שקלים. אך גם בהובלות קטנות צריך לדעת באיזו חברה לבחור, וקיימים מקרים רבים בהם גם הובלה של פריט בודד לא התבצעה כראוי. חברת Callמוביל מציעה את כל סוגי ההובלות, כאשר כל הובלה מתבצעת בתיאום מלא וברמה גבוהה עם הלקוח, תוך עמידה בזמנים והקפדה על איכות בלתי מתפשרת. 15 שנות ניסיון הן לא דבר נפוץ ופשוט בתחום ההובלות שהולך מתפתח במהירות, וגם המחירים של חברת Callמוביל הם בין האטרקטיביים ביותר הקיימים כיום בשוק.
דבר נוסף שהופך את חברת Callמוביל לאחת החברות הכדאיות ביותר הוא הביטוח המלא אותו מספקת החברה לכל הובלה, שמבטיח את איכות השירות ואת הפיצוי ללקוח במקרה של כל נזק שנגרם לציוד, החל מהובלות קטנות של פריטים בודדים ועד הובלות של דירות, בתים או משרדים שלמים.


הבחירה בחברות Callמוביל היא אחת הבחירות הטובות ביותר שאפשר לעשות בתחום ההובלות קטנות בארץ כיום.

 

הובלה קטנה נבדלת מהובלה רגילה, מבחינת נפח ההובלה סוג הרכב לשינוע
ומבחינת המחיר.
לרוב כאשר מדובר
בהובלה קטנה הכוונה הנה למספר מצומצם של פריטים/ארגזים לתכולת דירה מועטה או של פריט בודד כבד שהנכם רוצים להעבירו מיעד מסוים ליעד אחר ונבצרת מאיתכם היכולת לבצע זאת בעצמכם או מהצורך שלכם להובלה דחופה של הרגע האחרון.
אנו ב
CALL מוביל זמינים להעביר מהרגע להרגע במחירים זולים ואטרקטיביים.

אם כך מי זקוק להובלה קטנה:

מסתבר,שרובנו עשויים להזדקק לשירות הובלה קטנה כאשר קהל היעד המרכזי הנו סטודנטים ורווקים שתחלופת דירתם מזדמנת.
יש לכם דירה קטנה/סטודיו התחדשתם בארון, מוצר חשמלי,אתם עוברים לדירת שותפים במרכז זה הזמן להרים טלפון
לחברת ההובלותCALL מוביל ואנו נעביר לכם את התכולה ביעילות ובבטיחות אל מעוז חפצכם.
אנו נגיע בזמן שסוכם ברכב הובלה המתאים לאופי חפציכם עם 2 סבלים ברמת שירות גבוהה ומקצועית מצוידים בכלים ובאבזור הנחוץ להובלה שלכם באופן אישי, שכן
בחברת ההובלות 
CALL מוביל קשובים ונותנים מענה לצורכי הלקוח ולדרישותיו האינדיבידואליות.

 ולצעירים הובלות קטנות לסטודנטים:

כאמור,קהל היעד העיקרי לשירות זה הנו סטודנטיאלי, אנו בחברת ההובלות CALL מוביל מבינים את הקושי הכלכלי בלהיות סטודנט ואת הניידות של קהל הסטודנטים שעובר דירה לפחות כמה פעמים עד לסיום לימודיו ולרוב עוברים הם לדירות שותפות המרוהטות בחלקן לכן הצורך שלהם הנו במעבר חפצים בודדים ובהתראה קצרה.
ב
CALL מוביל תיהנו מזמינות,יחס ורגישות לחפצכם האישיים.

יתרונות הובלה קטנה:

**אטרקטיביות המחיר ביחס להובלה רגילה
**זמינות
**גישה ונוחות של רכב קטן(לדוגמה ברחובות צרים שקשה להגיע במשאית גדולה)

הובלה קטנה,יש לזכור:

**קיים הבדל במחיר, לכן חשוב לסכם ולציין בשיחת הטלפון שלכם מול נציג ההובלות במדויק את הפריטים להובלה,לחסוך ולמנוע חוסר נעימות ומבוכה.
**תיאור הפריט: חשוב לציין רגישות מסוימת או כל דבר אחר שבעניכם חשוב והאם יש צורך באריזה/עיטוף מיוחד (שמיכות מיוחדות ופצפצים)
**גישה ונוחות מהיכן מעמיסים ולאן פורקים קומה בבניין משותף.
**האם יש צורך בפירוק והרכבה/התקנה הפעלה של מוצר חשמלי שכן לנו ב
CALL מוביל צוות מיומן ומוכשר שמעניק את השירות לנוחיותכם

לסיכום:רלוונטיות של הובלה קטנה הנה כאשר מתבקש להעביר מספר מועט של חפצים
הובלות קטנות לרוב אינן מצריכות פירוק והרכבה של רהיטים אלא אם כן סוכם הדבר מראש,אינן דורשות צוות גדול כמו כן מורכבות ההובלה אינה גדולה ומסובכת.

 

הובלות קטנות כוללות בדרך כלל העברה של מכשירי חשמל שונים או ריהוט חלקי בדירה כגון מכונת כביסה, תנור אפייה, הובלת ארון בגדים, ספה, שולחן סלון, שידה וכדומה. כיום ישנן חברות הובלה המספקות שירותי הובלות קטנות באופן מקצועי ואמין. הובלות קטנות שונות מהובלות רגילות מאחר שהן כוללות העברה של תכולה מצומצמת יותר. ברוב המקרים מדובר בשניים שלושה פריטים.

הבדל נוסף בין הובלה קטנה להובלה גדולה הוא סוג הרכב שבו מתבצעת ההובלה. ניתן להעביר את הפריטים בטנדר או במשאית קטנה. כמו כן הובלה קטנה ברוב המקרים תהיה זולה יותר מהובלה רגילה מאחר שהצוות קטן יותר ופריקת התכולה מתבצעת במהירות ובקלות ביחס להובלת דירה רגילה.

הובלות קטנות מתבצעות עם חוזה עבודה המכיל את פרטי הלקוח ואת הביטוח, שעת ההובלה וכדומה. חשוב לוודא שיש ביטוח על התכולה המועברת כך שבמידה ונגרם נזק, חברת ההובלות תוכל לשאת בנזק הכספי. כמו כן יש לוודא שחברת ההובלות נושאת באחריות על נזקים אפשריים שעלולים להתרחש במהלך ההובלה כגון שריטות או סדקים ושפשופים של הריהוט, במידה ומדובר בהובלה של מכשירי חשמל, יש לוודא שבוצע עיטוף באופן מקצועי כדי לוודא שהמכשיר לא ייפגם ויועבר בצורה בטוחה ותקינה.

איך מוצאים חברת הובלות קטנות?

 

הובלות קטנות נועדו עבור מי שצריך להעביר מספר קטן של פריטים, כדי למצוא חברה המבצעת הובלות קטנות ניתן לחפש באתרי אינטרנט, רשתות חברתיות ופורומים, באמצעותם ניתן לקבל חוות דעת, המלצות וביקורת על השירות, על איכות ההובלה וכמובן על המחיר.

 

מומלץ לפנות לחברה מקצועית המבצעת הובלות קטנות כדי שההובלה תתבצע על הצד הטוב ביותר. שירותי הובלות קטנות על ידי חברה לא מוכרת שאין עליה המלצות עלולה לגרום נזק לציוד ולתכולה המועברת, על מנת להימנע ממצב של הוצאות כספיות מיותרות ועוגמת נפש, יש לבחור בחברה מוכרת ואמינה, בעלת מוניטין וחוות דעת חיובית. כמו כן ניתן לפנות לקרובי משפחה וחברים כדי לבקש מהם המלצות על מוביל מומלץ.

 

מומלץ לבצע השוואת מחירים מול חברות הובלה מתחרות כדי לקבל מידע על המחירים המקובלים בשוק. הובלות קטנות מתבצעות בזריזות, מאחר שיש מעט תכולה להעביר, לכן הובלה קטנה אינה מצריכה היערכות מראש בניגוד להובלה רגילה. למרות זאת כדאי לתאם את ההובלה לפחות שבועיים מראש, כדי לוודא שחברת ההובלות תהיה זמינה ללקוח בעת הצורך. כמו כן חשוב לדעת שיש תקופות מסוימות בשנה שבהן יש עומס על חברות ההובלה בעקבות תקופת מעברי דירה, מסיבה זו כדאי לפנות בהקדם לחברת ההובלות ולתאם מועד להובלה קטנה.

 

ישנם כמה גורמים שיכולים להשפיע על מחיר ההובלה.

 

·     מרחק, חשוב לזכור שככל שהמרחק בין שני היעדים גדל, זה יכול להשפיע על מחיר ההובלה. כמו כן   יש  לקחת בחשבון שחברת ההובלה צריכה לשאת בהוצאות דלק.

 

·     זמן – ככל שהמרחק בין שני היעדים גדול יותר, כך זמן ההובלה עשוי להיות ארוך ולכן זה יכול להשפיע   על מחיר ההובלה.

 

·     מועד ההובלה יכול להשפיע על המחיר, בדרך כלל רוב האנשים מפנים את הדירות באמצע החודש או  בסוף החודש, לכן מומלץ לתאם מועדים שבהם חברת ההובלה אינה עמוסה בעבודה ויש לה זמינות גבוהה יותר.

 

·    מספר העובדים הנדרשים, מאחר שמדובר בהובלה קטנה, מספר העובדים הנדרשים לביצוע ההובלה הוא נמוך ולכן מחיר ההובלה לא יהיה גבוה. ככל שמספר העובדים עולה ההובלה עלולה להתייקר.

 

·     שימוש בציוד מתקדם כגון מנופים, או הובלות שבהן אין מעלית יכול לייקר את העבודה.

 

טיפים להובלה קטנה

 

·     הובלות קטנות נדרשות בדרך כלל כאשר מעוניינים להעביר תכולה של דירה קטנה, מספר רהיטים או   מכשירי חשמל. מומלץ לפנות לחברת הובלות מקצועית גם עבור הובלה קטנה ולא רק בהובלות גדולות   כגון הובלות דירה, משרדים וכדומה. הובלה קטנה שבה נעזרים בחברים או בקרובי משפחה שאינם   מקצועיים ואין להם את הציוד הדרוש, הרכב המתאים וכדומה יכולה לגרום לנזק לציוד או לריהוט כגון   שריטות, שפשופים ועוד.

 

·     מומלץ להכין רשימה של הפריטים שאותם מעוניינים להעביר. במידה ויש רהיטים שיש לפרק או מכשירי  חשמל מסוימים שדורשים אריזה מיוחדת, מומלץ ליידע את חברת ההובלות טרם תחילת העבודה.

 

·     מומלץ לתאם ציפיות מול חברת ההובלות, יישור קו עם המובילים לגבי דרישות מסוימות של הלקוח,   כמו כן יש לסגור מראש את מחיר ההובלה, כדי להימנע מ"הפתעות", טרם סגירת החוזה, מומלץ לבצע   השוואת מחירים כדי לוודא שמחיר ההובלה הוא כפי שמקובל בשוק.

 

הובלות קטנות לסטודנטים

 

הובלות סטודנטים נדרשות בעיקר בעונת הקיץ, לפני תחילת הלימודים או בסיומם. סטודנטים רבים עוברים לדירה שכורה שנמצאת בקרבת מוסד הלימודים או שהם עוברים למעונות שנמצאים בתוך מתחם מוסד הלימודים. ברוב המקרים לסטודנטים אין תכולה רבה בדירה ולכן הם נדרשים להזמין הובלה קטנה. הובלה קטנה לסטודנטים כוללת בתוכה מספר קטן של ארגזים וכמה פריטי ריהוט כגון שידה, שולחן כתיבה וספה לסלון וארגזים קטנים של חפצים אישיים. חברת הובלות מעניקה שירותי הובלות קטנות לסטודנטים, מדובר בהובלה מהירה וזולה.

 

כאשר פונים לחברת ההובלות מומלץ לציין את מיקום היעד החדש אליו יועבר הציוד, פירוט של התכולה ויש לבקש הצעת מחיר. מומלץ לבצע השוואת מחירים מול חברות הובלה מתחרות כדי לקבל מידע על מחירי ההובלה בשוק.

 

מתי מומלץ לפנות לחברת הובלות קטנות?

 

מומלץ לפנות לחברת ההובלות כאשר יודעים מראש את מועד הכניסה לדירה החדשה, כדי לתאם את ההובלה בטווח שיאפשר ללקוח להתארגן למעבר לדירה ולארוז את חפציו האישיים. כמו כן מומלץ לפנות לחברת הובלות במועד שבו החברה זמינה ואין עומס של עבודה.

 

הזמנת הובלה לסטודנטים תהיה זולה יותר מהובלת דירה רגילה, בהובלות לסטודנטים יש פחות תכולה מאשר במעבר לדירה רגילה, כמו כן הובלות קטנות מצריכות פחות עובדים ולכן ההובלה תהיה זולה יותר בצורה משמעותית, בנוסף לכך, הובלה קטנה נמשכת פחות זמן.

 

בחירה בחברת הובלות מקצועית

 

חשוב לבחור בחברת הובלות מקצועית ואמינה, בחירה בחברת הובלות שבה לעובדים אין מספיק ניסיון, עלול להיגרם נזק לריהוט או לציוד שמועבר, זה יכול להסתכם בהוצאות כספים מיותרות ובעוגמת נפש. איכות העבודה חשובה לא פחות ממחיר זול, לכן לא מומלץ להתפשר על חברת הובלה שמציעה מחיר נמוך במיוחד, ייתכן שזו עלייה וקוץ בה, לכן יש לבחור בחברת הובלות אמינה, ותיקה, בעלת מוניטין ושיש עליה המלצות וביקורות חיוביות, על מנת לבצע את ההובלה הקטנה בצורה הטובה ביותר, ללא נזק לתכולת הדירה.

 

ייתכנו מקרים בהם חברת ההובלות תצטרך לבצע הובלה בזמן התראה קצר. יש לקחת בחשבון שבמידה ומעוניינים בהובלה מיידית, זה עלול לייקר את המחיר.

 

טיפים להובלת דירה קטנה

 

·    מומלץ טרם ביצוע ההובלה לבדוק איזו תכולה מעוניינים להעביר. מעבר לדירה חדשה הוא הזדמנות טובה להיפטר מציוד או ריהוט שאין בו צורך, או שאין בו שימוש, במידה ומוצאים בגדים או חפצים שכבר יצאו מכלל שימוש כדאי לתרום אותם, ישנן עמותות שישמחו לקבל חפצים ובגדים יד שנייה או שניתן לתרום אותם לנזקקים.

 

·    מומלץ לארוז את החפצים האישיים מבעוד מועד, את הריהוט, מכשירי החשמל הגדולים יותר כגון תנור אפייה, מכונת כביסה, מייבש כביסה, מקרר וכדומה, יש להשאיר למובילים. מומלץ להכין את מכשירי החשמל לצורך ביצוע ההובלה. לדוגמא, את מגירות המקרר מומלץ להוציא ולארוז בנפרד. לגבי שידות וכוננית הספרים, יש להוציא את התכולה ולארוז בנפרד.

 

·     ההמלצה היא לארוז קודם את מה שנמצא פחות בשימוש. חשוב לעטוף בנייר בועות ("פצפצים") את החפצים השבירים, כלי מטבח, זכוכיות ועוד. כמו כן יש להכניס לארגזים קטנים ציוד כבד כגון ספרים, ובארגזים הגדולים מומלץ לארוז את הציוד הקל יותר כגון בגדים, שמיכות וכדומה.

 

·     מומלץ לסמן את ארגזים לפי המיקום שאליו הם מיועדים. למשל אפשר לחלק ארגזים של מטבח, סלון, חדר שינה ומחסן.

 

·     בסיום ההובלה כאשר כל הארגזים נמצאים במיקום שלהם על פי הסימון אפשר להתחיל לפרוק, חשוב לדעת שפריקת הארגזים וסידור מחדש של הדירה יכול לקחת כמה ימים, אז יש להתאזר בסבלנות ולהתחיל קודם בפריקת הציוד שיש בו שימוש תדיר ולבסוף לפרוק את מה שנמצא פחות בשימוש.

 

·    על מנת להיערך בצורה טובה ליום המעבר מומלץ להכין מראש ארוחה אחת, יש לזכור שלא תהיה גישה לכלי מטבח במשך היום ולכן יש לדאוג לכך מראש. כמו כן יש להכין מראש בגדים להחלפה, כלי רחצה, תרופות, מטענים, מכשירים ניידים (טאבלט או מחשב נייד), בגדים נוחים לשינה. כמו כן מומלץ להקצות מקום מסוים בדירה החדשה, אולי קופסה קטנה או סלסילה שבה אפשר להניח את החפצים החשובים כגון הטלפון הסלולרי, מפתח לדירה, מפתח הרכב וכדומה. כשמעבירים דירה ויש הרבה ציוד ואנשים שעוברים ושבים בתוך הדירה, יש לשים לב לאחסון החפצים האישיים שיהיו זמינים ברגע שצריכים אותם. כמו כן, חפצים יקרים כגון תכשיטים או מזכרות, מומלץ לאחסן בנפרד ולהשאיר ברכב או להעביר באופן זמני לבית של קרובי משפחה או חברים.

 

·    מומלץ להכין שתייה ונשנוש עבור המובילים של הדירה, כדי לתת אווירה נוחה ונעימה במהלך העבודה, חשוב לזכור לתת טיפ למובילים בסיום ההובלה.

 

·    מומלץ ליידע את השכנים על מועד ההובלה כדי שגם הם יוכלו להיערך לכך בהתאם.

 

     איך לבחור חברת הובלות?

 

 על מנת לבחור חברת הובלה מומלץ לפנות לחברים או מכרים ששכרו את שירותיה של חברת הובלה והיו   מרוצים מן השירות. אפשר לבקשת המלצה מלקוחות קודמים. מומלץ לוודא מראש מה כוללת ההובלה, למשל   מרבית החברות מספקות קרטונים ללקוחות, יש לוודא שהקרטונים יגיעו בזמן ללא עיכובים. חשוב לבקש   מחברת ההובלות קבלת אחריות על ההובלה, במידה וייגרם נזק לתכולה או לריהוט, חשוב לדעת שחברת   ההובלה תישא בהוצאות של הנזק הנגרם ללקוח.

 

במידה והלקוח זקוק לשירותים נוספים כגון שירותי אריזה, פריקה, סידור הדירה מחדש, או שיש צורך בפירוק של רהיטים מסוימים והרכבתם מחדש. מומלץ לוודא מראש שחברת ההובלות מספקת את השירות הנדרש, יש לבדוק את העלויות, ברוב המקרים השירותים הנוספים אינם כלולים במסגרת מחיר ההובלה, לכן יש לבדוק מה המחיר שחברת ההובלה מציעה ללקוח ועד כמה זה מייקר את עלותה.

 

כיום ניתן למצוא מגוון שירותים לסיוע במעבר דירה כגון פנייה למומחה לפינוי דירה. פינוי דירה הוא למעשה שירות מיוחד של פינוי ריהוט מהדירה הישנה, פינוי מחסן ועוד. מומחה לפינוי דירות יכול לסייע ללקוח במצב שבו אין ללקוח את האפשרות את הזמן הנדרש לביצוע פינוי הדירה. לעומתו, חברת הובלה מבצעת את ההובלה כאשר התכולה כבר נארזה, ניתן לבקש שירותי אריזה מחברת ההובלה.

 

מומלץ לפנות לחברת הובלה ולקבל הצעת מחיר על כלל השירותים שהלקוח זקוק להם וכמובן המחיר יהיה משתלם יותר.

 

אולי תתעניין גם ב:

CALL מוביל – מובילים אותך ביושר

מאמרים על הובלות קטנות

ליצירת קשר רפי 054-7204441

הובלות קטנות

יצירת קשר

לוח שנה

עדכונים אחרונים

הובלות קטנות החל מ-200 ש"ח, באזור המרכז.


img01


הובלות קטנות מהיום להיום באזור המרכז, במחירים אטרקטיבים.


בחברת call מוביל יש ביטוח מלא על ההובלה ללא שום תוספת מחיר.


img02


בחברת call מוביל ישנם רכבים קטנים להובלות קטנות ופריטים בודדים מהיום להיום במחירים הוגנים.


img03


אנו בחברת call מוביל מבצעים הובלות דירות בעזרת מנוף.


img04


הובלות קטנות החל מ-200 ש"ח, באזור המרכז.


img01


הובלות קטנות מהיום להיום באזור המרכז, במחירים אטרקטיבים.


בחברת call מוביל יש ביטוח מלא על ההובלה ללא שום תוספת מחיר.


img02


בחברת call מוביל ישנם רכבים קטנים להובלות קטנות ופריטים בודדים מהיום להיום במחירים הוגנים.


img03


אנו בחברת call מוביל מבצעים הובלות דירות בעזרת מנוף.


img04


הובלות קטנות החל מ-200 ש"ח, באזור המרכז.


img01


הובלות קטנות מהיום להיום באזור המרכז, במחירים אטרקטיבים.


בחברת call מוביל יש ביטוח מלא על ההובלה ללא שום תוספת מחיר.


img02


בחברת call מוביל ישנם רכבים קטנים להובלות קטנות ופריטים בודדים מהיום להיום במחירים הוגנים.


img03


אנו בחברת call מוביל מבצעים הובלות דירות בעזרת מנוף.


img04


הובלות קטנות החל מ-200 ש"ח, באזור המרכז.


img01


הובלות קטנות מהיום להיום באזור המרכז, במחירים אטרקטיבים.


בחברת call מוביל יש ביטוח מלא על ההובלה ללא שום תוספת מחיר.


img02


בחברת call מוביל ישנם רכבים קטנים להובלות קטנות ופריטים בודדים מהיום להיום במחירים הוגנים.


img03


אנו בחברת call מוביל מבצעים הובלות דירות בעזרת מנוף.


img04


הובלות קטנות החל מ-200 ש"ח, באזור המרכז.


img01


הובלות קטנות מהיום להיום באזור המרכז, במחירים אטרקטיבים.


בחברת call מוביל יש ביטוח מלא על ההובלה ללא שום תוספת מחיר.


img02


בחברת call מוביל ישנם רכבים קטנים להובלות קטנות ופריטים בודדים מהיום להיום במחירים הוגנים.


img03


אנו בחברת call מוביל מבצעים הובלות דירות בעזרת מנוף.


img04


הובלות קטנות החל מ-200 ש"ח, באזור המרכז.


img01


הובלות קטנות מהיום להיום באזור המרכז, במחירים אטרקטיבים.


בחברת call מוביל יש ביטוח מלא על ההובלה ללא שום תוספת מחיר.


img02


בחברת call מוביל ישנם רכבים קטנים להובלות קטנות ופריטים בודדים מהיום להיום במחירים הוגנים.


img03


אנו בחברת call מוביל מבצעים הובלות דירות בעזרת מנוף.


img04


הובלות קטנות החל מ-200 ש"ח, באזור המרכז.


img01


הובלות קטנות מהיום להיום באזור המרכז, במחירים אטרקטיבים.


בחברת call מוביל יש ביטוח מלא על ההובלה ללא שום תוספת מחיר.


img02


בחברת call מוביל ישנם רכבים קטנים להובלות קטנות ופריטים בודדים מהיום להיום במחירים הוגנים.


img03


אנו בחברת call מוביל מבצעים הובלות דירות בעזרת מנוף.


img04


הובלות קטנות החל מ-200 ש"ח, באזור המרכז.


img01


הובלות קטנות מהיום להיום באזור המרכז, במחירים אטרקטיבים.


בחברת call מוביל יש ביטוח מלא על ההובלה ללא שום תוספת מחיר.


img02


בחברת call מוביל ישנם רכבים קטנים להובלות קטנות ופריטים בודדים מהיום להיום במחירים הוגנים.


img03


אנו בחברת call מוביל מבצעים הובלות דירות בעזרת מנוף.


img04


פרטי התקשרות

טלפון: 054-7204441

מייל: callmovile@gmail.com

QR

הפייסבוק שלנו